Rezultati konkursa za program Akademije ženskog liderstva

Nakon temeljne analize svih pristiglih prijava, projektni tim je izabrao najbolje kandidatkinje za program Akademije ženskog liderstva koji će biti organizovan u drugoj polovini septembra 2016. godine.

 

Na konkurs je stiglo preko 200 prijava i zadatak da izaberemo samo 60 žena nije bio nimalo lak. Prvenstvo smo dali ženama za većim političkim iskustvom i, pre svega, motivacijom da rade u oblasti rodne ravnopravnosti u nastavku političke karijere. Bilo je prijava za koje smo procenili da ne odgovaraju trenutnom pozivu, uglavnom aktivistkinja civilnog sektora, ali ćemo ih svakako uključiti u neku od aktivnosti i/ili neki naredni seminar.  Svima će stići odgovor i obrazloženje i mailom. Hvala na interesovanju.

Spisak polaznice AŽL, 2016.

Zrenjanin (29. septembar – 2. oktobar)

  1. Aleksandra Maletić, Novi Sad
  2. Aleksandra Đanković, Novi Sad
  3. Ana Pejović Stanković, Stara Pazova
  4. Ana Stevanović, Beograd
  5. Anamarija Viček, Novi Sad
  6. Anđela Ilić, Beograd
  7. Bojana Pajević, Beograd
  8. Darija Šajin, Novi Sad
  9. Dragana Milošević, Novi Sad
  10. Dragoslava Lukić, Novi Sad
  11. Dušica Stojković, Beograd
  12. Ivana Ružić, Trstenik
  13. Jelena Sij, Žitište
  14. Jovana Medenica, Novi Sad
  15. Katarina Bugarčić, Beograd
  16. Marija Radojčić, Irig
  17. Marina Valent, Odžaci
  18. Milica Bukvić, Kula
  19. Milica Torbica, Temerin
  20. Milica Vislavski, Žabalj
  21. Mirjana Jovičić, Beograd
  22. Nada Ilić, Novi Sad
  23. Senida Tahirbegović, Novi Sad
  24. Slobodanka Markov, Novi Sad
  25. Snežana Jovičić, Beograd
  26. Sonja Vlahović, Beograd
  27. Svetlana Ristović, Ruma
  28. Tamara Mohači, Kovačica
  29. Vesna Kukić, Vršac
  30. Zorica Gašpar, Sremska Mitrovica

Kragujevac (15-18. septembar)

  1. Aleksandra Majkić, Kikinda
  2. Amela Zoranić, Novi Pazar
  3. Dušica Davidović, Niš
  4. Dragana Barišić, Kruševac
  5. Elma Elfić, Novi Pazar
  6. Ema Popović, Loznica
  7. Jasmina Ilić, Niš
  8. Jelena Barton, Niš
  9. Jelena Žarić Kovačević, Niš
  10. Ljemane Mustafa, Bujanovac
  11. Ljiljana Jovanović, Niš
  12. Ljiljana Malušić, Beograd
  13. Marijana Bjelić, Priboj
  14. Milinka Nikolić, Pirot
  15. Misala Zukorlić, Novi Pazar
  16. Nataša Cvijović, Čačak
  17. Nataša Jovanović, Mladenovac
  18. Neda Novaković, Beograd
  19. Nina Stojić, Beograd
  20. Olivera Ognjanović, Grocka
  21. Samira Ćosović, Projepolje
  22. Svetlana Milijić, Niš
  23. Suzana Ivanović, Šabac
  24. Tanja Nikolić, Sokobanja
  25. Tatjana Badnjarević, Leskovac
  26. Tatjana Macura, Beograd
  27. Tijana Milutinović, Užice
  28. Verica Maksimović, Gnjilane
  29. Vesna Đorđević Veljović, Smederevska Palanka
  30. Vladana Simić, Niš